Narzędzia do naprawy

Twojego angielskiego!

Pozbądź się gramatycznych dziur już dziś!

SPRZEDAŻ WŁAŚNIE WYSTARTOWAŁA!

Kupuję!

Gramatyka ciągle kuleje?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
40 warsztatów gramatycznych
w wyjątkowej cenie!

Warsztatownia to miejsce, w którym znajdziesz profesjonalne materiały do samodzielnej nauki języka.


Pracujesz w swoim tempie. Dostęp otrzymujesz na 12 miesięcy!

Dla wytrwałych słuchaczy możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na Facebook'u, gdzie uczysz się z moją asystą.

Teraz gramatyka - w sposób praktyczny rozkładam gramatykę angielską na czynniki pierwsze. Wszystkie wyjaśnienia opieram na przykładach i wielu, różnorodnych ćwiczeniach. Pokazuję, dlaczego dany aspekt gramatyczny jest nam potrzebny w mówieniu, kiedy go używać i w jaki sposób to robić.

Czym jeszcze jest WARSZTATOWNIA?

Przejdź ze mną drogę od osoby bojącej się mówić w języku angielskim do pewnego siebie, elokwentnego, profesjonalnego człowieka, który dzięki swoim zdolnościom językowym, realizuje swoje cele zawodowe i zachwyca czystością wypowiedzi.


W Warszatowni nauczysz się języka na pełnych zdaniach. Pokochasz moje techniki zapamiętywania nawet najtrudniejszych zagadnień, bo pomogą Ci one wyrażać konkretne myśli. Sprawią, że zaczniesz stosować konstrukcje gramatyczne mimochodem, bez większego namysłu. Bardzo szybko utrwalisz lub nauczysz się nowego słownictwa.

Znajomość reguł i zasad gramatycznych jest Ci niepotrzebna, ale rozumienie zależności, już tak i to bardzo. Wszystkie aspekty gramatyczne wyjaśnię Ci, posługując się rzeczywistymi przykładami z życia codziennego


Dla kogo jest WARSZTATOWNIA?

- dla tych, którzy uczyli się angielskiego i chcieliby wrócić, poukładać sobie wszystko od początku,


- dla tych, którzy coś tam umieją, ale brak im świadomości języka. Natrętna myśl: ‘nie wiem, czy mówię dobrze’ blokuje ich podczas rozmowy,


- dla tych, którzy chcą podnieść swój poziom języka, wzbogacić swoje wypowiedzi o struktury, mówić poprawniej,


- dla tych, którzy chcą rozwijać automatyczne budowanie zdań. Układanie sobie zdań w myślach nie jest naturalne, a wręcz, przeszkadza w przełamaniu bariery językowej,


- dla uczniów szkół podstawowych przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty i licealistów do matury – tutaj znajdziesz wszystko, co musisz umieć – omawiana gramatyka jest w programie nauczania,


- chcących zdawać egzaminy międzynarodowe,

- dla tych, którzy chcą się rozwijać, otaczać językiem, robić coś ponad swoje minimum,

- dla tych, którzy mają braki w szkole i chcą sami, bez dodatkowych lekcji je uzupełnić.

Jeśli należysz do jednej z wymienionych wyżej grup nie czekaj! Działaj!

Sprawdź!
Każdy warsztat to inny wycinek gramatyczny,

opakowany w praktyczne zastosowania i przećwiczony na konkretnych zadaniach

Wybierz narzędzie, które potrzebujesz!

Jeden warsztat tylko 49 zł!

Łap okazję!

Lekcja składa się z video + plik PDF

KLIKNIJ GRAFIKĘ - PRZECZYTAJ ZAKRES WARSZTATU! WYBIERZ ODPOWIEDNI!

O mnie

Ewelina Gawlik - Olszewska

Uczę, odkąd pamiętam i nic innego nigdy nie było moim celem życia.
Kiedy uczę – odpoczywam. To, że będę studiować anglistykę, było oczywiste. Nie pamiętam momentu w moim życiu kiedy to mogłabym rozważać wybór innego zawodu.

Moje wykształcenie:
✔ Licencjat filologii angielskiej – Uniwersytet Jagielloński
✔ Magister lingwistyki stosowanej – Uniwersytet Warszawski
✔ Doktor w specjalności filologia angielska – Uniwersytet Rzeszowski

Przez 16 lat pracowałam w liceum ogólnokształcącym, a przez 10 lat przygotowywałam przyszłych nauczycieli do zawodu. Prowadziłam zajęcia z metodyki nauczania języka angielskiego i byłam kierownikiem praktyk pedagogicznych w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych.
Pod moją opieką powstało ponad 50 prac licencjackich związanych z nauczaniem języka angielskiego.

15 lat temu otworzyłam własną szkołę językową House of English, która jest realizacją marzeń i pasji. To miejsce ma szczególną misję – uczyć języków tak, aby otwierały drzwi przyszłości naszych uczniów i pomagały realizować ich życiowe cele.

WARSZTATOWNIA jest odpowiedzią na nowe potrzeby – naukę w dowolnym czasie i bez uciążliwych dojazdów. Traktuję ją jako element uzupełniania wiedzy, powtarzania materiału, utrwalania języka lub sposób na powrót do nauki. Mam nadzieje, że moje pełne zaangażowanie i pasja, obudzą w was chęć nauki i dadzą ‘kopniaka’ do dalszego rozwoju. To moi byli uczniowie zaszczepili we mnie taki pomysł i właśnie im dedykuję te warsztaty.

WARSZTATOWNIA gramatyczna to dopiero początek całej serii.
W lutym 2021 premiera „Say it in English!’, czyli angielski w sytuacjach.

DLACZEGO TAKIE WARSZTATY JAKO PIERWSZE?

Wiele osób chce się nauczyć angielskiego bez przerabiania nudnej gramatyki. Pragnie łatwo, szybko i bez wysiłku zacząć komunikować się w języku obcym. Niestety, lata doświadczeń pokazują, że aby rozwijać swoje umiejętności językowe trzeba mieć pewne podstawy.


Bez znajomości "gramatyki", czyli struktur (nie chodzi mi o definicje i wiedzę o gramatyce, bo tutaj zgadzam się, że jest zbędna i bez sensu) mówić można tylko wyuczone zdania np. w restauracji. Próba wejścia w dalszą rozmowę, powoduje blokadę językową. Dlaczego? Bo albo nie rozumiemy, co ktoś do nas mówi, ale brakuje nam kolejnych wyuczonych zdań, żeby odpowiednio zareagować.


Mówienie w języku obcym potrzebuje wolności. Umiejętności automatycznego używania słów. Każdy uczeń posiada swój "bank słówek angielskich" oraz "bazę struktur gramatycznych", które aktywują się i łączą dopiero wtedy, gdy używa ich nasz rozmówca. Możesz uczyć się listy słówek, ale bez opanowania struktur gramatycznych, nie osiągniesz biegłości języka. Gramatyka jest nam potrzebna nie tylko na potrzeby mówienia, ale również rozumienia ze słuchu czy czytania. Brak podstaw gramatycznych zniechęca do dalszej nauki. Z nami osiągniesz efekty, jakich oczekujesz!

Dlatego nie czekaj i poznaj naszą WARSZTATOWNIĘ

KUPUJE!

Sprawdź!

Nasi kursanci mówią

Pani Ewelina prowadzi bardzo ciekawe lekcje, stosuje metody nauki, które zaciekawiają i nie nudzą;) Jeżeli jakiś temat sprawia grupie trudności, nie przymyka na to oko, tylko powtarza aż do momentu, gdy wszyscy zrozumieją.

Jestem Julia, języka angielskiego uczę się prawie od 12 lat, spotkałam już wielu nauczycieli języka angielskiego ale Pani Ewelina jest jednym z najlepszych nauczycieli z jakim miałam okazje się spotkać. Na zajęciach u Pani Eweliny panuje bardzo miła i przyjazna atmosfera. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący. Pani Ewelina ma wspaniałe podejście do uczniów i śmiało mogę powiedzieć że zaraziła mnie chęcią nauki języka angielskiego. Pani Ewelina to miła i ciepła osoba, którą serdecznie polecam jako nauczyciela języka angielskiego.

Amelia

Julia

Pani Ewelina była moim nauczycielem w Liceum. Zawsze z energia i uśmiechem otwierała drzwi do sali mówiąc : Hello my dear students! Trzeba przyznać, ze na angielskim nie było przelewek. Pani Ewelina była bardzo wymagającym, konsekwentnym i profesjonalnym nauczycielem. Dzięki temu, mogliśmy się naprawdę dużo nauczyć. Pani Ewelina zawsze wzbudzała respekt, ale czuliśmy, ze bardzo jej zależy, żebyśmy z lekcji wynieśli jak najwiecej. Potrafiła świetnie motywować. Później na kursie maturalnym, przygotowującym do matury rozszerzonej i kursie standardowym również miałam szczęście uczyć się w grupie Pani Eweliny. I nic się nie zmieniło, pełen profesjonalizm, pasja i ogrom wiedzy! Nie wiem czy można tak powiedzieć, ale jak dla mnie, Pani Ewelina jest znakiem jakości sama w sobie Gwarantowana satysfakcja! Zdecydowanie polecam!

Ewelina

Lekcje w szkole House Of English pod okiem Pani Eweliny Gawlik-Olszewskiej zapamiętam przez bardzo dużą dawkę motywacji i inspirowania do nauki metodami które jeszcze przez bardzo długi czas nie pojawia się w innych szkołach. Pani Ewelina potrafiła stworzyć na lekcji niepowtarzalny klimat i przekazać nam wiedzę, czas na jej lekcjach był zamieniany w wiedzę która przyda się w międzynarodowym środowisku.

Mikołaj Szczerba

Pani Ewelina, będąc wymagającym nauczycielem, nigdy nie pozwoliła na to, żebyśmy marnowali czas na zajęciach, zawsze wykorzystywaliśmy go do maksimum ćwicząc praktyczne zadania. Jej zajęcia były bardzo konkretne I bogate w treść.

Marta Strzępek

Miałam przyjemność uczestniczyć w zajęciach Pani Eweliny przez rok. W mojej opinii, rewelacja! Przede wszystkim pełen profesjonalizm, kreatywność, wiedza i umiejętność tłumaczenia zawiłości językowych. Świetna organizacja zajęć, bardzo dynamiczna, dzięki czemu nie było chwili na nudę. Różnorodność doboru metod i technik w zależności od potrzeb kursantów. Najbardziej urzekło mnie zaangażowanie Pani Eweliny, jako grupa przygotowująca się do matury uzyskaliśmy ogromne wsparcie i pomoc w przełamaniu bariery językowej. Do dzisiaj pamiętam wiele rad Pani Eweliny, która chętnie rozwiewała nasze wątpliwości i służyła pomocną dłonią. Ogromnym plusem był także nacisk kładziony na praktyczne użycie zdobytej wiedzy. Zaangażowanie i profesjonalizm Pani Eweliny zasługują na najwyższe pochwały.

Kinga Beres

Pani Ewelina jest najlepszym nauczycielem jakiego kiedykolwiek miałam . Spośród wszystkich jakich miałam Pani Ewelina bardzo mocno się wyróżnia . Jej metody nauczania są na bardzo wysokim poziomie . Jest bardzo kreatywną osobą i nigdy na jej zajęciach nie jest nudno. Widać, że Pani Ewelina uczy z pasją i kocha to co robi, gdyż jej pomysły na lekcje są bardzo oryginalne i przemyślane . Skupia bardzo dużą uwagę na wymowie , gdyż jest bardzo ważna. Dzięki Pani Ewelinie przełamałam barierę językową , za co bardzo jej dziękuję. Jest ciepłą i miłą osobą. Na zajęciach bardzo przyjemnie jej się słucha. Bardzo uważnie śledzę Panią Ewelinę na jej social media i bardzo podziwiam jej zapał do pracy. Do dzisiaj powtarzam sobie zdanie, które ciągle nam powtarzała: "No Pain No Gain". Moim zdaniem wielu nauczycieli powinno brać przykład z Pani Eweliny. Życzę jej dalszych sukcesów, gdyż naprawdę na to zasługuje.

Daria Kujda

KUPUJĘ!

Nie tracę czasu

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna. Więcej na ten temat przeczytasz w "Polityce bezpieczeństwa". Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić lub usunąć, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.Dowiedz się więcej.